Force Dijital Göstergeli Powerbank
Minimum Şipariş: 1
Led Aydınlatmalı Kablosuz Şarj Standı
Minimum Şipariş: 1
Kayra Lite Taşınabilir Şarj Cihazı
Minimum Şipariş: 1
Powerbankler, akıllı telefonları ve diğer taşınabilir elektronik aygıtları iki saat kadar kısa bir sürede şarj edebilen kullanışlı küçük aksesuarlardır. Üzerindeki baskısı ve malzeme kalitesiyle fark yaratıyor.
Stok kodu:
KAYRA LITE
Kategoriler: Powerbank
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 245 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 138 × 67 × 16 cm |
| Batarya Kapasitesi | 10.000 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS, UN38.3 |
| Colour | Gümüş, Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 3+ Hafta |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | Micro-USB, Type-C |
| Material | Metal |
| Printing Options | Lazer, Serigrafi, UV |





