Kablosuz Şarj ve USB Bellek Özellikli Defter
Minimum Şipariş: 1
Kablosuz Şarj Standı
Minimum Şipariş: 1
Vesta 10.000 mAh Powerbank
Minimum Şipariş: 1
10.000 mAh kapasitesiyle uzun süreli enerji sağlayan hem pratik hem de şık bir powerbank!
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 112.4 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 120 × 68 × 9 cm |
| Batarya Kapasitesi | 10.000 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Beyaz |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | Stoktan hemen teslimat |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | Lightning, Micro-USB |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Ofset, UV |
| Min. Sipariş Adedi | 50 |






