Vesta Powerbank
SKU:
VESTA
Categories: Great Deals, Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 112.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 68 × 9 cm |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | White, Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | Lightning, Micro-USB |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Offset, UV |
| Min. Sipariş Adedi | 1 |






