Kayra Lite Taşınabilir Şarj Cihazı
Minimum Şipariş: 1
Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 1
Led Aydınlatmalı Kablosuz Şarj Standı
Minimum Şipariş: 1
Markanızı aydınlatın ve led logo ile parlayın!
8 mm ince tasarımı sahip bu ürün masanıza dekoratif bir dokunuş katar.
Sadece akıllı telefonunuzu şarj cihazın üzerine yerleştirin, telefonunuz kendiliğinden şarj olmaya başlayacak. Kablosuz şarj teknolojisini destekleyen cep telefonları ile uyumludur.
Açıklama
Açıklama
10W yüksek güç çıkışına sahip hızlı kablosuz şarj.
Iphone, Samsung telefonlar ile uyumludur.
Ürün siyah hediye kutusu ve şarj kablosu ile gelmektedir.
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 94 × 94 × 16 cm |
| Brands | MiLi |
| Certificates | CE, Qi, RoHS |
| Colour | Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | Kablosuz |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Led lazer, Serigrafi, UV |
| Wireless Charging Output Power | 10W |





