Lucas Led Logo Wireless Charger
Additional information
Additional information
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 94 × 94 × 16 cm |
| Brands | MiLi |
| Certificates | CE, Qi, RoHS |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front |
| Interface | Wireless |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Led Laser, Silkscreen, UV |
| Wireless Charging Output Power | 10W |





