Kayra Lite Powerbank
SKU:
KAYRA LITE
Category: Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 138 × 67 × 16 cm |
| Battery Capacity | 10.000 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS, UN38.3 |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Front |
| Interface | Micro-USB, Type-C |
| Material | Metal |
| Printing Options | Laser Engraving, Silkscreen, UV |





