Columba Kablosuz Şarj Standı
Stok kodu:
COLUMBA
Kategoriler: Kablosuz Şarj
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 53 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 86 × 86 × 8 cm |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Beyaz, Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | Kablosuz |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Serigrafi, UV |
| Wireless Charging Output Power | 10W |








