Leto Bluetooth Hoparlör
Minimum Şipariş: 100
Columba Kablosuz Şarj Standı
Minimum Şipariş: 100
Diab Bluetooth Hoparlör
Minimum Şipariş: 100
Müzik hayattır, markanızın bluetooth hoparlör üzerinde yer almasını ister misiniz?
Stok kodu:
DIAB
Kategoriler: Hoparlör
Açıklama
Açıklama
Kart destekli bluetooth speaker.
Dahili yüksek kapasiteli lityum pil.
Stereo ses çıkışı, dahili bass.
AUX girişini destekler.
Dahili mikrofon ve hands-free görüşme yapma imkanı.
Yüksek kalitede müzik yayını için
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 150 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 60 × 60 × 50 cm |
| Colour | Kırmızı, Mavi, Pantone, Pembe, Sarı, Siyah, Turuncu, Yeşil |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Yanlara |
| Interface | 3.5mm Audio, Mini-USB, TF Card |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Ofset, Serigrafi |
| Sound Output Power | 3W |












