Askılı (Bahçıvan) Tulum
Minimum Şipariş: 1
Sony SRX-XB12 Bluetooth Hoparlör
Minimum Şipariş: 1
Ravel Led Göstergeli Powerbank
Minimum Şipariş: 1
10.000 mAh lityum polimer pil ile düz, dayanıklı ve led göstergeli powerbank
Siyah, Beyaz renk seçenekleri ile…
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 181 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 140 × 71 × 15.5 cm |
| Batarya Kapasitesi | 10.000 mAh |
| Certificates | CE |
| Colour | Siyah, Beyaz |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | Stoktan hemen teslimat |
| Imprint Area | Arka |
| Interface | Kablosuz, Micro-USB, Type-C |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Led Lazer, Tampon, UV |






