Döner Kapaklı OTG USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Touch Pen Kalem USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
OTG USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Stok kodu:
PLATINUM OTG
Kategoriler: Metal USB Bellekler, OTG USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 28 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 75 × 30 × 10 cm |
| Colour | Gümüş |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | Lightning, Micro-USB, USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Metal, Plastik |
| Memory | 16 GB, 32 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Damla, Lazer, Ofset, Serigrafi |









