Kart Şeklinde USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Metal Anahtar USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Metal USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
360 derece dönebilen metal kapaklı mini USB Bellek şirketiniz için de harika bir promosyon malzemesidir.
Stok kodu:
METAL TWIST
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Açıklama
Açıklama
Parlak ve mat olmak yüzey olmak üzere iki farklı üretim gerçekleştirilebilir.
Gümüş, altın ve kurşun renginde üretim gerçekleştirilebilir.
Gümüş, altın ve kurşun renginde üretim gerçekleştirilebilir.
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 39 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 40 × 10 × 18 cm |
| Colour | Altın, Gümüş, Kurşun |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |









