Döner Kapaklı OTG USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
OTG USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Döner Kapaklı OTG USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Stok kodu:
TWIST OTG
Kategoriler: OTG USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 17 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 68 × 18 × 11 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Alüminyum, Plastik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Damla, Lazer, Ofset, Serigrafi |








