Volgen Wireless Powerbank
SKU:
VOLGEN
Category: Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 168 kg |
|---|---|
| Dimensions | 158 × 71 × 16 cm |
| Battery Capacity | 10000 mAh |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Imprint Area | Front |
| Printing Options | Silkscreen, Pad Print, UV |





