Gemini Multi Charging Cable
SKU:
GEMINI
Category: Charging Cables
Additional information
Additional information
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 265 × 40 × 13 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Made to order |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Plastic, Silicon |
| Printing Options | Laser |






