Montana Retractable Charging Cable
SKU:
MONTANA
Category: Charging Cables
Additional information
Additional information
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 41 × 19.5 cm |
| Colour | Pantone, Black, White, Red, Yellow, Blue, Green, Orange, Pink |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front |
| Interface | 2 in 1 (Micro-USB, Lightning), 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C), USB 2.0 |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Silkscreen, Pad Print |










