Tulip Multi Charging Cable
SKU:
TULIP
Category: Charging Cables
Additional information
Additional information
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 34.5 × 12.5 cm |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Led Laser |












