Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Şarj Kablosu & Senkronizasyon Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Logo Aydınlatmalı Metalik Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Logonuzu aydınlatın ve markanızı güçlendirin.
3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C)
Stok kodu:
TULIP
Kategoriler: Şarj Kablosu
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 28 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 13.5 × 34.5 × 12.5 cm |
| Colour | Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Led Lazer |












