Maven Notebook With Wireless Charger
SKU:
MAVEN
Categories: Planner - Notebook - Organizer, Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 735 kg |
|---|---|
| Dimensions | 238 × 182 × 36.2 cm |
| Battery Capacity | 8000 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Black, Gray |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 3+ Weeks |
| Imprint Area | Back, Front, Printing on inner sheets |
| Interface | Wireless, Lightning, Micro-USB, Type-C |
| Material | Faux Leather |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Laser Engraving, Emboss |
| Wireless Charging Output Power | 5W |







