Lanyard Charging Cable
SKU:
LANYARD CABLE
Category: Charging Cables
Additional information
Additional information
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 900 × 12.5 cm |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | 2 in 1 (Micro-USB, Lightning), 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Nylon, Plastic |
| Printing Options | Silkscreen, Pad Print, Transfer |










