Kayra Led Indicator Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 134 × 68 × 15.5 cm |
| Battery Capacity | 10.000 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | Micro-USB, USB 2.0 |
| Material | Metal, Plastic |
| Printing Options | Lazer Engraving, Offset, Silkscreen |
| Min. Sipariş Adedi | 1 |







