Blackout-S Powerbank
SKU:
BLACKOUT-S BLACK
Category: Promotional Products
Additional information
Additional information
| Weight | 159 kg |
|---|---|
| Dimensions | 127 × 67 × 12 cm |
| Battery Capacity | 6000 mAh |
| Brands | CHILI |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Front, Back |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Printing Options | Laser Engraving, Offset, Silkscreen, UV |











