USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Talep edilen renkte üretilebilen, parlak ve mat olmak üzere iki farklı üretim yapılabilir promosyon ürünüdür.
Stok kodu:
DELICATE
Kategoriler: Plastik USB Bellekler
Açıklama
Açıklama
Plastik kısmı talep edilen renkte üretilebilir.
Bu ürün USB 3.0 standardına uygun üretilebilir.
Parlak ve mat olmak üzere iki farklı üretim yapılabilir.
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 25 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 70 × 20 × 7 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Plastik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Ofset, Serigrafi |









