USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Metal, döner kapaklı, OTG özellikli üretim yapılabilir bir promosyon USB bellektir.
Stok kodu:
MINI TWIST
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Açıklama
Açıklama
Talep edilen renkte üretim yapılabilir.
Bu üründe Type-C özellikli üretim yapılabilir.
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 33 × 12.34 × 6.17 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |














