USB Flash Bellek
Stok kodu:
VESPER
Kategoriler: Plastik USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 10 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 51.4 × 21.4 × 8.4 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Plastik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Ofset, Serigrafi |







