Deri Kaplama Metal USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Anahtar USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Bileklik Şeklinde USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Stok kodu:
BRACELET
Kategoriler: Plastik USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 20 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 206 × 206 × 18 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Silikon |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Serigrafi, Tampon |






