Döner Kapaklı USB Bellek 16GB
Minimum Şipariş: 50
Metal Anahtar USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
USB Flash Bellek
Minimum Şipariş: 50
Stok kodu:
SHARP
Kategoriler: Plastik USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 5 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 40 × 15 × 4 cm |
| Brands | CHILI |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Beyaz, Kırmızı, Lacivert, Pantone, Sarı, Siyah, Turuncu, Yeşil |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Plastik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Ofset, Serigrafi |










