Sharp USB Memory Stick
SKU:
SHARP
Category: Plastic USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 4 cm |
| Brands | CHILI |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Pantone, Black, White, Red, Yellow, Green, Navy Blue, Orange |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Plastic |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Offset, Silkscreen |










