Metal Mini USB Bellek
Küçük, kapaksız ve kolay taşınabilen bu model, şık metal kasası sayesinde güvenle yanınızda taşıyabileceğiniz bir usb bellektir.
Stok kodu:
FOCUS 32GB
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 20 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 39 × 12 × 4 cm |
| Colour | Altın, Gümüş, Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 32 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |








