Metal USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Paslanmaz çelikten, kancalı USB Bellek firmanız için de güzel bir promosyon malzemesidir.
Stok kodu:
METAL LOCK
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Açıklama
Açıklama
Gümüş, altın ve kurşun renklerinde üretilebilmektedir.
Bu ürün USB 3.0 standardına uygun üretilebilir.
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 20 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 48 × 16 × 4 cm |
| Colour | Altın, Gümüş, Kurşun |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Paslanmaz çelik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |








