Döner Kapaklı Slim USB Bellek
Minimum Şipariş: 50
Slim (ince) yapıda olması dolayısıyla oldukça zarif bir usb bellek modelidir.
Stok kodu:
FOLDING
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 39 × 12 × 4 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Alüminyum, Plastik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |









