Titan Metal Key USB Memory Stick
SKU:
TITAN
Categories: Metal Key USB Memory Sticks, Metal USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.2 × 27 × 3 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Laser Engraving, Offset, Silkscreen |






