Lauf Type-C Mini USB Memory Stick
SKU:
LAUF
Categories: Metal USB Memory Sticks, Type-C USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.3 × 13.60 × 8.38 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | Type-C, USB 3.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Laser Engraving, Offset, Silkscreen |







