Laser Pointer Pen USB Memory Stick
SKU:
LASER PENDRIVE
Category: Pen USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 15 cm |
| Colour | Black, Silver |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Sides |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Stainless Steel |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB |
| Printing Options | Laser Engraving, Silkscreen, Pad Print |
| Refill Colour | Blue, Black |








