Touch Pen USB Memory Stick
SKU:
TOUCH PENDRIVE
Category: Pen USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 138 × 14 cm |
| Colour | Pantone, Black, White, Silver |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 -3 Weeks |
| Imprint Area | Sides |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Laser, Silkscreen, Pad Print |
| Refill Colour | Blue, Black |










