Lazer Kalem USB Bellek
Stok kodu:
LASER PENDRIVE
Kategoriler: Kalem USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 40 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 150 × 15 cm |
| Colour | Gümüş, Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Yanlara |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Paslanmaz çelik |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB |
| Printing Options | Lazer, Serigrafi, Tampon |
| Refill Colour | Mavi, Siyah |








