Cortex Wireless Charging Wallet
SKU:
CORTEX
Category: Powerbank
Additional information
Additional information
| Weight | 195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 178 × 94.5 × 25 cm |
| Battery Capacity | 5200 mAh |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Black, Red, Brown, Navy blue |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | Wireless, Lightning, Micro-USB, Type-C |
| Material | Faux Leather |
| Printing Options | Offset, Silkscreen, Emboss, UV |
| Wireless Charging Output Power | 5W |













