Lake Exclusive Charging Cable
SKU:
LAKE EXCLUSIVE
Category: Charging Cables
Additional information
Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.84 × 13.5 cm |
| Brands | CHILI |
| Colour | Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Front |
| Interface | 2 in 1 (Micro-USB, Lightning), Type-C, USB 2.0 |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Silkscreen |



















