Taurus Multi Charging Cable
SKU:
TAURUS
Category: Charging Cables
Additional information
Additional information
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155.3 × 37 × 9.6 cm |
| Colour | Pantone, Black |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Made to order |
| Imprint Area | Fornt, Back |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Led Laser |







