Atena Wireless Charging Dock
SKU:
ATENA
Category: Wireless Charging Pads
Additional information
Additional information
| Weight | 96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 101 cm |
| Certificates | CE, Qi, RoHS |
| Colour | White |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Made to order |
| Imprint Area | Front |
| Interface | Wireless |
| Material | Plastic |
| Printing Options | UV |
| Wireless Charging Output Power | 5W |







