Fuji Exclusive Speaker – Wireless Charger
SKU:
FUJI EXCLUSIVE WHITE
Categories: Speakers, Wireless Charging Pads
Additional information
Additional information
| Weight | 122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 66.6 × 60 cm |
| Certificates | CE, FCC, MSDS, RoHS, UN38.3 |
| Colour | Black, White |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | Ready to be shipped from stock |
| Imprint Area | Front, Back, Sides |
| Interface | 3.5mm Audio, Bluetooth, Kablosuz |
| Material | Plastic |
| Printing Options | Doming, Offset, Silkscreen |
| Sound Output Power | 3W |






