Mini Metal USB Bellek
Su geçirmez özelliğe sahip, mini, metal promosyon USB bellek.
Stok kodu:
WATERPROOF
Kategoriler: Metal USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 26 × 11 × 3 cm |
| Certificates | IPx8 |
| Colour | Altın, Gümüş |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi |






