Vesta-L Powerbank
Minimum Şipariş: 1
Phantom Lite-2 Çok Fonksiyonlu Ultra Hafif Sırt Çantası
Minimum Şipariş: 1
Vorter 10.000 mAh Mini Powerbank
Minimum Şipariş: 1
Aynı anda birden fazla cihazı şarj etme özelliğine sahip, üzerinde pil doluluğunu gösteren dijital göstergesi ile minik ama güçlü bir powerbank!
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 168 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 82 × 82 × 27 cm |
| Batarya Kapasitesi | 10000 mAh |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Imprint Area | Ön |
| Printing Options | Serigrafi, Tampon, UV |







