Ultra Güçlü Şarj Kablosu
Kullanım ömrü boyunca 12.000’den fazla kullanma imkanı sunan Trident Ultra-Güçlü Güçlendirilmiş USB-A / USB Type-C ve Micro/Type C/Lightning şarj kablosu, üstün bir yapı arayanlar için mükemmel bir çözümdür.
Alüminyum taban ve güçlendirilmiş naylon örgülü kılıf, Trident’e sofistike bir görünüm ve his verir.
Stok kodu:
TRIDENT 2+
Kategoriler: Şarj Kablosu
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 30 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 1200 cm |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Gri |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C), Type-C |
| Material | Alüminyum, Naylon |
| Printing Options | Lazer |








