Ultra Güçlü Şarj Kablosu
Stok kodu:
TRIDENT
Kategoriler: Şarj Kablosu
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 16 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 190 cm |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Gri |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | 2 in 1 (Micro-USB, Lightning), Type-C |
| Material | Alüminyum, Naylon |
| Printing Options | Lazer |










