Metalik Aydınlatmalı Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 1000
Aria Şarj Kılıflı Bluetooth Kulaklık
Minimum Şipariş: 1000
Kablosuz Şarj Özellikli Telefon Standı
Minimum Şipariş: 1000
Kullanışlı bir promosyon ürünü olan kablosuz şarj özellikli telefon standı ile firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz!
Stok kodu:
ATENA
Kategoriler: Kablosuz Şarj
Açıklama
Açıklama
Telefonu dik veya yan yerleştirerek şarj edebilir.
Qi standardını desteklemektedir.
Teleskopik yapısı sayesinde farklı boyutlardaki telefonlar için yüksekliği ayarlanabilir.
Geniş baskı alanına sahiptir (96 x 96 mm)
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 96 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 96 × 101 cm |
| Certificates | CE, Qi, RoHS |
| Colour | Beyaz |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Ön |
| Interface | Kablosuz |
| Material | Plastik |
| Printing Options | UV |
| Wireless Charging Output Power | 5W |







