Volgen Dahili Şarj Kablolu Şarj Göstergeli Powerbank
Minimum Şipariş: 100
Metalik Aydınlatmalı Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Renkli Led Aydınlatmalı Çoklu Şarj Kablosu
Minimum Şipariş: 100
Hayat renkli ve eğlenceli olmalı!
Stok kodu:
GEMINI
Kategoriler: Şarj Kablosu
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 28 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 265 × 40 × 13 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Arka, Ön |
| Interface | 3 in 1 (Micro-USB, Lightning, Type-C) |
| Material | Plastik, Silikon |
| Printing Options | Lazer |






