Draco Kablosuz Şarj Standı
Minimum Şipariş: 500
Volgen Dahili Şarj Kablolu Şarj Göstergeli Powerbank
Minimum Şipariş: 500
Carina Kablosuz Şarj Standı
Minimum Şipariş: 500
Baskı alanı diğer bir çok şarj standına göre oldukça geniştir.
Stok kodu:
CARINA
Kategoriler: Kablosuz Şarj
Açıklama
Açıklama
Sipariş üzerine özel üretim üründür.
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 26.7 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 62 × 62 × 8 cm |
| Certificates | CE, FCC, RoHS |
| Colour | Beyaz, Pantone, Siyah |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 2 – 3 Hafta |
| Imprint Area | Ön |
| Material | Plastik |
| Printing Options | Serigrafi, UV |
| Wireless Charging Output Power | 5W |








