Deri USB Bellek
Stok kodu:
BUTTON FLIP
Kategoriler: Deri USB Bellekler
Ek bilgi
Ek bilgi
| Ağırlık | 32 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 114 × 32 × 25.7 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | Çin |
| Delivery Time | 10 – 12 İş Günü |
| Imprint Area | Arka |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Deri, Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Lazer, Ofset, Serigrafi, Sıcak Baskı |













