Flex USB Memory Stick
SKU:
FLEX
Category: Plastic USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 29.5 × 51 cm |
| Brands | CHILI |
| Certificates | CE, RoHS |
| Colour | Pantone, Black, White, Red, Yellow, Green, Navy blue, Orange, Silver |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | USB 2.0, USB 3.0 |
| Material | Plastic |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Mirror Laser, Offset, Silkscreen |
















