Mini Twist USB Memory Stick
SKU:
MINI TWIST
Category: Metal USB Memory Sticks
Additional information
Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 12.34 × 6.17 cm |
| Colour | Pantone |
| Country of Origin | China |
| Delivery Time | 2 – 3 Weeks |
| Imprint Area | Front, Back |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Metal |
| Memory | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 4 GB, 64 GB, 8 GB |
| Printing Options | Laser Engraving, Offset, Silkscreen |














